Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
jumson
Member
Od: 03.2008
Offline
#
3275
01.03.2011, 20:21
TVP ładnie śmiga. Ale przeczytałem gdzieś, że są limitowane miejsca.
jumson
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jumson
Znajdź inne posty napisane przez jumson