Wyświetl pojedynczy post
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#765
Stary 01.03.2011, 20:11
Cytat:
mam nadzieje ze szybko sprawe załatwią, tak wogóle czas zgarnąć to trofeum i zacząć dobrze grać w systemie pucharowym bo to tez zawsze jakies przetarcie przed Europejskimi Pucharami
Hmm, tylko że my raczej wywalczymy europuchary za zajęte miejsce w lidze, a dla Lecha PP może być ostatnią szansą na załapanie się do nich. My możemy, oni muszą.
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."