Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#519
Stary 01.03.2011, 20:10
[QUOTE=Incognito2192;1058121 Carlsberg 0,66L za 2,22zł.[/QUOTE]

Tylko jeszcze powiedz ze zielony. Tego glowna do ust juz nigdy w zyciu nie wezme. Raz to smak dwa zalatwili browar Okocim na cacy.
,
Odpowiedz cytując