|
Jestem właśnie właśnie z lubelskich stron i powiem wam, że mi dla przykładu Perła się przepiła i nie mogę już tego chmielu. Opiłem się tego tyle za małolata, że teraz wszystko byle nie Perła . Jeśli szukacie tańszego zastępnika Lecha czy Carlsberga to pewnie będzie wam smakować Goolman ale pewnie w Krk trudno dostępny. Dobrym dla was piwem powinno być też po prostu Lubelskie, jeśli oczywiście znajdziecie u Krk.
Sam popijam jak burżuj Żywca, a jak na ilość albo gdy zbyt dużo drobnych to Karpackie Premium(całkiem niezłe).
|