Wyświetl pojedynczy post
jumson
Member
 
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#518
Stary 01.03.2011, 20:00
Jestem właśnie właśnie z lubelskich stron i powiem wam, że mi dla przykładu Perła się przepiła i nie mogę już tego chmielu. Opiłem się tego tyle za małolata, że teraz wszystko byle nie Perła . Jeśli szukacie tańszego zastępnika Lecha czy Carlsberga to pewnie będzie wam smakować Goolman ale pewnie w Krk trudno dostępny. Dobrym dla was piwem powinno być też po prostu Lubelskie, jeśli oczywiście znajdziecie u Krk.
Sam popijam jak burżuj Żywca, a jak na ilość albo gdy zbyt dużo drobnych to Karpackie Premium(całkiem niezłe).
Odpowiedz cytując