Brzeszczot napisał(a):

mam jedno pytanie
czy mecz Wisły z dzis bedzie pokazywany tylko na TVP sport bo np. legła teraz leci na tvn turbo :/
a i może ktoś zorjentowany wie jak to jest : raz mi chodzi TVP sport a raz mam zakodowany , dodam iz mam wykupiony pakiet w ktorym nie ma tvp sport ...
|
Tzn czyj mecz teraz leci ? To jakis nowy klub powstal ?