Zwierze napisał(a):

Kolega, źle się wyraził.
Wystarczy zobaczyć ilu jest chętnych na Orange Sport i to w tak marnej jakości...
Sam dopłacam do tego 10zł a znam wiele osób co robią podobnie...
A przecież mam też Canal sport
|
Chodzi Ci złą jakość przekazu na OS czy komentatorów i całej otoczki meczowej ?