Temat
:
Futsal Wisła Kraków
Wyświetl pojedynczy post
pff
Wielka Wisła
Od: 08.2006
Skąd: Kraków
Offline
#
121
01.03.2011, 18:27
To jest jak się jedzie od Tynieckiej?
Skoro tak to totalna głupota...
http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=7250633
pff
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pff
Znajdź inne posty napisane przez pff