Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8636
Stary 01.03.2011, 17:19
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Wali mnie to co robi Jaga. Mogą sobie nie odpuszczać, a i tak nie będą się liczyć w ostatecznej rozgrywce. Osiągnęli obecnie max. na co ich stać. Wkrótce sie przekonamy kto miał rację.
A to stwierdzenie to na podstawie....? Czy tylko wlasne widzimisie ?
Odpowiedz cytując