Gwiaździsty napisał(a):

|
Wali mnie to co robi Jaga. Mogą sobie nie odpuszczać, a i tak nie będą się liczyć w ostatecznej rozgrywce. Osiągnęli obecnie max. na co ich stać. Wkrótce sie przekonamy kto miał rację.
|
A to stwierdzenie to na podstawie....? Czy tylko wlasne widzimisie ?