Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#758
Stary 01.03.2011, 15:43
Lubię PP, tym bardziej jeśli trafiamy na rywala z niższej klasy rozgrywkowej. Podoba mi się ambicja z jaką rywale podchodzą do meczów z nami. Starają się,mimo,iż podświadomość im mówi,że mogą zostać "rozstrzelani". Jesteśmy w momencie,dla Podbeskidzia niestety, gdzie w zespole jest duża konkurencja i gdzie jak gdzie ale ze słabszym rywalem można się pokazać trenerowi. Bo jak nie teraz to kiedy taki Garguła może pokazać Maaskantowi,że w środku pola może grać nie tylko Mellikson. To samo Bunoza i walczący o kontrakt Chawez muszą się pokazać z dobrej strony. Może być to być traumatyczny wieczór dla Podbeskidzia. Maaskant gra o PP, chłopaki o pierwszą jedenastkę a na drodze Podbeskidzie.....
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.