Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11925
Stary 01.03.2011, 14:51
1q2 napisał(a):Wyświetl post
A co Ty sobie myślisz, że jakiś tam Żyd który żył wtedy i to przeżył, wie lepiej od nich co wtedy się działo?
Tzn., że Bartoszewski jest jedynym, który przeżył okupację i wszystko widział w całej Polsce co się działo, a inni nie. No i normalne jest to, ze jako Żyd bardziej bał sie Polaków niż Niemców, którzy przeciez byli fajnymi chłopakami. Z obozu koncentracyjnego go wypuścili bo zrobiło im sie go szkoda . Widocznie miał mocne plecy u nich, skoro np. nie bał się łapanek ulicznych, a bał się bardziej Polaka, kiedy to więcej chlebka do domu sobie przyniósł. Rozczulające.

Facet nie po to bierze w łapę najpierw marusy, a teraz eurasy od Niemców, zeby przypominał im o ludobójstwie i ich zbrodniach. Ci co mu płacą geld oczekują rozgrzeszenia i przerzucenia swojej winy na Polaków. I ten dziad to właśnie robi. Za pieniądze i ordery, które mu od czasu do czasu przypną.
Taki zwykły sprzedajny sługus.