Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
Od: 11.2002
Offline
#
8630
01.03.2011, 13:58
Gwiaździsty
napisał(a):
Pewnie jesteś jednym z tych speców na forum, co przepowiadali, ze warszawski Groclin będzie pierwszym po latach polskim zespołem w LM
. I to już w tym sezonie
. Kiedy ich teorie trochę się zużyły, przerzucili się na Jagiellonię.
Nie, nie pewnie. Zanim cos sobie upieprzysz to chociazby poczytaj moje posty.
Ty jako jeszcze wiekszy spec ode mnie wiesz ze Jaga juz odpusza ? Moze masz jakies dojscia do Fryzjera lub jego podobnych ? Czy poprostu jestes jasnowidzem ?
mic
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mic
Znajdź inne posty napisane przez mic