Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8630
Stary 01.03.2011, 13:58
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Pewnie jesteś jednym z tych speców na forum, co przepowiadali, ze warszawski Groclin będzie pierwszym po latach polskim zespołem w LM . I to już w tym sezonie . Kiedy ich teorie trochę się zużyły, przerzucili się na Jagiellonię.
Nie, nie pewnie. Zanim cos sobie upieprzysz to chociazby poczytaj moje posty.

Ty jako jeszcze wiekszy spec ode mnie wiesz ze Jaga juz odpusza ? Moze masz jakies dojscia do Fryzjera lub jego podobnych ? Czy poprostu jestes jasnowidzem ?
Odpowiedz cytując