Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8627
Stary 01.03.2011, 12:33
ŁukaszTS napisał(a):Wyświetl post
A ja z innej beczki. Czytałem wywiad z Grosickim, który mowi jak to nie chciał go Probierz, ale o tym wszyscy wiemy. Ciekawą informacją jest natomiast wzmianka o Frankowskim, którego Probierz także nie widzi w składzie. Jaga strzeliła dotąd 22 bramki z czego Grosik z Frankiem 14 goli. Wiemy, że Probierz to buntownik i nieustępliwy chłop i w meczach wpuszczał czy to Grosickiego czy Franka na ostatnie minuty ale wlasnie oni zapewniali mu punkty. Nie wiem czy bez Grosika i z takim nastawieniem do Franka Jaga powalczy o mistrza czy popłynie juz w nastepnych 2 kolejkach.
Swoją drogą to interesujące - Probierz cały czas mówił, że Grosik i Franek na ławę, ale ostatecznie zdobyli kupe bramek, Franek przeżywa drugą młodość i walczy o koronę króla strzelców, Grosicki w końcu zaczął grać w piłkę zamiast w kasynie i został sprzedany za prawie mln EUR a Jagiellonia jest liderem. Może to jakaś forma motywacji?

Patrząc na efekty, to wolę taką niż oklepane a żadko przynoszące rezultaty "będe go trzymać na boisku, odbuduje się, trzeba w niego wierzyć, przełamie się"

Nie można Probierzowi zarzucić, że Gorsik i Franek pod jego wodzą grali źle, a trzeba przyznać, że zanim do Jagi trafili to właściwie byli do kasacji i mało kto w nich wierzył.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując