|
A ja z innej beczki. Czytałem wywiad z Grosickim, który mowi jak to nie chciał go Probierz, ale o tym wszyscy wiemy. Ciekawą informacją jest natomiast wzmianka o Frankowskim, którego Probierz także nie widzi w składzie. Jaga strzeliła dotąd 22 bramki z czego Grosik z Frankiem 14 goli. Wiemy, że Probierz to buntownik i nieustępliwy chłop i w meczach wpuszczał czy to Grosickiego czy Franka na ostatnie minuty ale wlasnie oni zapewniali mu punkty. Nie wiem czy bez Grosika i z takim nastawieniem do Franka Jaga powalczy o mistrza czy popłynie juz w nastepnych 2 kolejkach.
"...MY WIERZYMY W MISTRZOSTWO NASZEJ WISEŁKI..."
|