Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
ŁukaszTS
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8624
Stary 01.03.2011, 12:06
A ja z innej beczki. Czytałem wywiad z Grosickim, który mowi jak to nie chciał go Probierz, ale o tym wszyscy wiemy. Ciekawą informacją jest natomiast wzmianka o Frankowskim, którego Probierz także nie widzi w składzie. Jaga strzeliła dotąd 22 bramki z czego Grosik z Frankiem 14 goli. Wiemy, że Probierz to buntownik i nieustępliwy chłop i w meczach wpuszczał czy to Grosickiego czy Franka na ostatnie minuty ale wlasnie oni zapewniali mu punkty. Nie wiem czy bez Grosika i z takim nastawieniem do Franka Jaga powalczy o mistrza czy popłynie juz w nastepnych 2 kolejkach.
"...MY WIERZYMY W MISTRZOSTWO NASZEJ WISEŁKI..."
Odpowiedz cytując