arti napisał(a):

|
Po tej plamie doszli Kosa, Boguski, Jirsak, Niedzielan (odszedł Błaszczykowski) więc drużyna została niewatpliwie wzmocniona = potencjał wzrósł.
|
Bzdura. Akurat z graczy których wymieniłeś sportową wartość dodaną stanowili Boguski oraz Kosowski. Jirsak nie miał wielkiego wpływu na wyniki i na zdobycie MP (o Niedzielanie który doznał kontuzji już w 3 kolejce z Górnikiem nie wspomnie). Odszedł Błaszczu który był o klase lepszy od Kosy czyli wyszło na zero. Akurat w przypadku mistrzostwa 2006/2007 Skorża miał zasługi niepodważalne.