Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2418
Stary 01.03.2011, 11:26
Moze by tak poprzedzielac poszczegolnych moderatorow do moderowania konkretnych dzialow bo widze ze w wiekszosci jako moderator widnieje nick "KOMINEK" i chyba nie daje sobie chlop rady, a reszta moderatorow nie poczuwa sie do odpowiedzialnosci (albo ma zalecenie zeby np w ABG nie moderowac). I w efekcie sa niezle jaja. Na forum moze pisac kto chce, co chce i jak chce. Zeby wylapac bana obecnie na tym forum to nie wiem co by trzeba bylo zrobic, chyba nawyzywac od najgorszych swoich pilkarzy i Wisłe. Moderatorow jest sporo a jakos nikt nie moze (nie chce) zapanowac nad sytuacja na forum
Nie pisze tego z uszczypliwosci, po prostu zobaczcie co sie dzieje na tym forum. Zaczeło sie od tematow meczowych gdzie zamiast postow pojawialy sie zwroty jak na czacie, pozniej okazywanie milosci Lechowi i innym klubom w temacie o europejskich pucharach, pozniej rozkmina w to i owo na luziku o innych rasach (ktora moze by i byla dobra jesli by trwala 1-2 dni a jesli pamietam to tam tydzien bylo non stop pisane o jednym heh), no a teraz przenioslo sie na wszystkie tamaty. Ludzie sto razy pytaja o bilety i KK zadajac durne pytania na ktore odpowiedzi sa na stronie Wisły oraz padły juz kilka razy w tematach o biletach i KK, w temacie kibicowskim o meczu z Podbeskidziem tez wiele rozkmin ciekawych. Czasami odnosze nawet wrazenie ze kilku zydkow zarejestrowalo sie na forum i sobie robi jaja widzac ze tutaj prawie nikt nic nie moderuje
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując