Wislak2221 napisał(a):

|
Jeśli znajomy z Krakowa załatwi nam np 5 biletów mi i moim kumplom a my nie posiadamy kart kibica to jak nam załatwi bilety to my nie wejdziemy na stadion bez kart kibica? Czy jak to jest
|
Wystarczy ze znajomy poda wasze numery pesel i spokojnie wejdziecie.