kreseq napisał(a):

Co do Vukelja to na Slask moze to i wystarczajacy grajek, ale szalu nie robil w zadnym klubie w ktorym gral a nie byly to jakies konkretne kluby.
|
Ten "napastnik" od 5 lat praktycznie nie zdobywa bramek, więc nie wiem jak może być dobry na jakąkolwiek drużynę. Powinien być zakaz ściągania takich ogórków, bo poziomu ligi to on na pewno nie podniesie.