Wyświetl pojedynczy post
Acima
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2513
Stary 01.03.2011, 10:45
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Co do Vukelja to na Slask moze to i wystarczajacy grajek, ale szalu nie robil w zadnym klubie w ktorym gral a nie byly to jakies konkretne kluby.
Ten "napastnik" od 5 lat praktycznie nie zdobywa bramek, więc nie wiem jak może być dobry na jakąkolwiek drużynę. Powinien być zakaz ściągania takich ogórków, bo poziomu ligi to on na pewno nie podniesie.
Odpowiedz cytując