T-mobile może za sponsorować kanał Ekstraklasy. T-mobile myśli też poważnie o stworzeniu nowej platformy telewizyjnej w Polsce lub wykupieniu którejś z istniejących. Mają w tym doświadczenie więc wydaje się to wszytko dość realne. Mogą nie tylko dać pieniądze jeśli staną się sponsorem tytularnym ekstraklasy, ale i wyprodukować kanał ekstraklasy.
Przed ostatnim meczem Wisły na C+ wkurzyły mnie już te teksty pisane falami (duże i małe litery bez ładu i składu). Sam prowadzący nie był w stanie przeczytać jednego cytatu w studiu przed meczem.
Jeśli kanał ekstraklasa będzie za 9,90 to może być dość popularny. Dodatkowo nie jest powiedziane, że nie będą go prowadzić profesjonaliści...
http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=24724