Wyświetl pojedynczy post
rafal777
Senior Member
 
Od: 09.2005
Skąd: tu i tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#748
Stary 01.03.2011, 10:30
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Dajcie spokoj,rywala trzeba szanowac ,ale znamy swoją sile i ten mecz mamy wygrac bez dwóch zdań.

A jako ze to pierwszy mecz po dlugiej zimowej przerwie my kibice powinnismy im zgotowac cieple przyjecie,w szczegolnosc Maorowi i spółce.

Podbeskiedzie napewno bedzie chcialo zrobic niespodzianke wiec dobrze ze Maaskant traktuje ten mecz powaznie.To tez nie sa jakies kompletne ogórki.
Kompletne ogórki grają już w ekstraklasie, więc jak nazwać drużynę z zaplecza? To sa kompletne ogórki tylko, że mecze pucharowe rządzą się swoimi prawami (jak choćby finał Arsenal-Birmingham). Dlatego trzeba zagrac rozważnie na 0 z tylu i spokojnie atakować. Nic na siłę, trzeba spokojnie przejść dalej.