podszywacz napisał(a):

|
Czy był ktoś z Wiślaków w dolinie Zillertal? Wybieram się tam pierwszy raz i chciałbym zasięgnąć jakichś informacji.
|
Ja byłem.... Powiem ci że mega chujowo trafiłeś....
Żartowałem

Teraz już poważnie. Mega super miejscówka, świetne stoki, świetnie przygotowane. Nie wiem kiedy jedziesz, ja byłem w grudniu dwa lata temu, w dolince śniegu zero, wsiadasz do kolejki wyjeżdżasz na górę i witają cię ośnieżone stoki. Malownicze trasy

(brzmi jak z przewodnik) ale poważnie mega fajnie, są trasy przez lasy, są też szerokie trasy.
Podobało mi się dużo bardziej niż na Włoskiej superskiramie czy jak się to tam nazywało.
Hintertux odwiedziłem raz, warunki były ciężkie, padający śnieg mgła, więc bez rewelacji.
http://cdn4.skiinfo.com/maps/at/slop...TXMAYRHOFE.jpg
Tutaj jeździliśmy najczęściej. Wyjazd kolejką Horberghban, bo parking był pod nią, łatwy dojazd z miejsca zamieszkania.
Ogólnie żaden stok później ani wcześniej nie dorównał odczuciom z Zillertal.