|
Niestety ale W. Bartoszewski gra razem w drużynie z "historykiem" Tomaszem Grossem. Pytanie tylko dla kogo grają i o co - czytaj o jakie pieniądze.
Ja już sie zaczynam przyzwyczajać, że II WŚ wybuchła przez krnąbrnych Polaków, którzy są co najmniej współodpowiedzialni za zagładę Żydów, a obecnie jedynymi, których można jeszcze ukarać, bo jak wiadomo, tajemniczy naród nazistów, z którym współpracowaliśmy podstępnie, już wyginął.
|