Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Pawel.Busko
Senior Member
 
 
Od: 09.2007
Skąd: święTokrzySkie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4341
Stary 01.03.2011, 10:12
Wbijaj śmiało na R22 Na meczach PP jest nieraz lepsza atmosfera niż na ligowych

Ktoś tam pisał,ze jest małe zainteresowanie biletami. Bylem wczoraj o 11 i choć działało piec kas to była kolejka. Tak samo z KK.

Odpowiedz cytując