Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
wiślak1992
Member
Od: 06.2009
Offline
#
4340
01.03.2011, 10:09
tak nadal są otwarte 2 trybuny. Bilet spokojnie kupisz przed meczem.
wiślak1992
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wiślak1992
Znajdź inne posty napisane przez wiślak1992