Wyświetl pojedynczy post
coni
Senior Member
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1200
Stary 01.03.2011, 10:04
Atak tego leśnego dziada na Wisle, Roberta i Stana to bardzo dobry znak! To znak że wszytko idzie dobrze! (Raczej balbym sie o nasz klub gdyby te dziadki zaczely nas chwalic).

Leśne dziady juz sie boja o swoja pozycję, juz wiedzą że ewentualny sukces klubu w kórym pracują obcokrajowcy to gwodz do trumny fachowcow z pzpn.
Odpowiedz cytując