Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 01.03.2011, 09:58
Najbliższy mecz z Borutą Zgierz (sobota) Wisła gra juz na HALI NA KOLNEJ! Także nastawić się ja jazde tam, a kto może to niech się pojawi bo to ważny i trudny mecz!

WISŁA KRAKBET KRAKÓW - BORUTA ZGIERZ; sobota 05.03. godz. 17.00. Hala przy ulicy Kolnej 2.
Odpowiedz cytując