Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2512
Stary 01.03.2011, 09:53
Jaga dobry ruch zrobila wypozyczajac Sotirovica. Owszem, nie jest to jakis wielki grajek i nie strzela wielu bramek, ale mysle ze te 5-6 powinien strzelic.

Co do Vukelja to na Slask moze to i wystarczajacy grajek, ale szalu nie robil w zadnym klubie w ktorym gral a nie byly to jakies konkretne kluby.

Janczyk to wielka zagadka. Moze sie odbudowac w rodzimej lidze, a moze po prostu znowu cieniowac. Jednak atak Janczyk-Niedzielan jesli chodzi o medialnosc robi wrazenie...Moze inaczej, wrazenie robilby kilka lat temu.

Dla mnie osobiscie najfajniejszy transfer tego okienka to Robert Jez. Zobaczymy jak sobie poradzi.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując