Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
suikoden
Banita
Od: 03.2008
Offline
#
3258
01.03.2011, 09:14
Dla fanów wisełki strony z wykazmi transmisji PP Wisły
20:30 01.03.2011 Wisła Kraków - Podbeskidzie - Puchar Polski 1/4 Finału w necie Piłka Nożna
http://.................../viewtopic.php?t=2177
http://transmisje-sportowe.cba.pl/vi....php?p=690#690
http://naszsport.iq24.pl/default.asp..._str=1#dol_str
suikoden
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez suikoden