Smok napisał(a):

Blaszczu:
A ja tez uważam , że Skorża to mierny trener. Z takim potencjałem, jaki miał na starcie, to moja Babcia by z Wisełką mistrza ugrała. Istotne jest to, jak ci gracze w przeciągu kadencji MS staczali sie (w ograniu, przygotowaniu kondycyjnym, podaniach) coraz niżej i niżej. Pod koniec jego kadencji, to oglądałem mecze Wiślaków, tylko dlatego, że to nasza drużyna.
|
Ten potencjal byl taki wielki, ze Wisla zajela wczesniej 8 miejsce. No faktycznie potencjal na srodek tabeli idealnie.
A co do Skorzy to na poczatku dzialalo a potem juz nie. Widac cos sie znuzylo. Zdobyl 2 MP ale odpadl z Levadia w sposob zenadny.