|
ja ten weekend na Słotwinach w Krynicy
pogoda jaka była każdy widział
w tym sezonie otwarli tam przyzwoity snowpark i troszke w kilka osób sie tam bawiliśmy
skończyło sie w już sobote na złamanych żebrach u kumpla i niedziela już na spokojnie na stoku i w barze spędzona
|