Wyświetl pojedynczy post
it
Senior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 01.03.2011, 08:49
skeba napisał(a):Wyświetl post
http://sport.interia.pl/news/boniek-...-wisly,1603457
Wywiad ze Zbigniewem Bońkiem
Pozostaje tylko żałować, że struktury PZPN opanowane są przez ludzi typu Piechniczek, a nie Boniek.
Odpowiedz cytując