herkules napisał(a):

niestety nie działa
jest może gdzieś indziej ?
|
Nie jest to relacja wideo, ale tekstowa. Jednak jest tam napisane wszystko co nasz trener powiedział.
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...eprezesa_pzpn/
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN