Temat
:
Karta Kibica
Wyświetl pojedynczy post
Szofer
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: 1000-lecia, Zabłocie, Kokotów
Offline
#
273
01.03.2011, 08:21
Czy została juz uregulowana sprawa odstapienia komus swojego karnetu, bo jak bylem kolo 20.02 to Pani powiedziała że jeszcze kombinują jak to rozwiązac
Szofer
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Szofer
Odwiedź stronę domową użytkownika Szofer!
Znajdź inne posty napisane przez Szofer