Temat: Karta Kibica
Wyświetl pojedynczy post
Szofer
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: 1000-lecia, Zabłocie, Kokotów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#273
Stary 01.03.2011, 08:21
Czy została juz uregulowana sprawa odstapienia komus swojego karnetu, bo jak bylem kolo 20.02 to Pani powiedziała że jeszcze kombinują jak to rozwiązac
Odpowiedz cytując