Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
gromaders
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8622
Stary 01.03.2011, 07:55
no proszę, tak fantastycznie atakowali a są na 9 miejscu hehe

mam tu jeszcze jeden artykuł: http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html
zasadniczo nic specjalnego, to co każdy wie, ale spodobał mi się ostatni akapit:
Do polskiej ligi mógł też wrócić z zagranicy obrońca Dynama Moskwa Marcin Kowalczyk. Oferowano go kilku klubom, wczoraj warszawskiej Polonii. Jednak prezes Józef Wojciechowski uznał, że wystarczy mu kadra, jaką już ma.
to nie trenerowi potrzeba zawodników a prezesowi
Odpowiedz cytując