|
... pole, pole,łyse pole... tam na razie jest ściernisko ale będzie pieczarkarnia!!! :] Ciekawe czy pieczarki potanieją w WLKP, taka szklarnia...
dobrze że my mamy super nowoczesny stadion z hiper, mega cyrkulacją powietrza wynikającą z braku zatkania dziur w narożnikach.
ps. po pieczarki do POZnan*ia, tam jest na nie w chooj zapotrzebowanie :]
|