To miało być raczej "typu Beto" niż sam Beto

Zagalopowałem się, bo Beto grał już za Skorży, ale wbrew temu co mówisz, grali z Brożkiem:
http://www.90minut.pl/wystepy.php?id=13269&id_sezon=73
http://www.90minut.pl/wystepy.php?id=180&id_sezon=73
ale to nie ważne