Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9510
Stary 01.03.2011, 01:21
To miało być raczej "typu Beto" niż sam Beto Zagalopowałem się, bo Beto grał już za Skorży, ale wbrew temu co mówisz, grali z Brożkiem:
http://www.90minut.pl/wystepy.php?id=13269&id_sezon=73
http://www.90minut.pl/wystepy.php?id=180&id_sezon=73
ale to nie ważne
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując