Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 01.03.2011, 00:50
Ruch co okienko wyprzedaje 1-2 zawodnkow wiec ta maszyna jedzie coraz wolniej.

Wogole Fornalik łata dziury czym sie da ,ale to sie chyba powoli konczy ,bo na dluzsza mete nie da sie tak prowadzic klubu.
Oni na dzis sa chyba slabsi od Arki ,ale to tylko na papierze.
Reszta czyli to co najwaznjsze bedzie na murawie-walka i ambicja.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując