|
Sytuacja Brozkow byla dla mnie od poczatku "trudna" jesli chodzi o ich gre w pierwszym skladzie.
Wiadomo ze pieniadze i te sprawy ale oni obydwaj w formie sie raczej spadającej ,i chyba szybciej wroca do Polski niz nam sie wydaje...tylko czy do Wisly...
|