|
Dajcie spokoj,rywala trzeba szanowac ,ale znamy swoją sile i ten mecz mamy wygrac bez dwóch zdań.
A jako ze to pierwszy mecz po dlugiej zimowej przerwie my kibice powinnismy im zgotowac cieple przyjecie,w szczegolnosc Maorowi i spółce.
Podbeskiedzie napewno bedzie chcialo zrobic niespodzianke wiec dobrze ze Maaskant traktuje ten mecz powaznie.To tez nie sa jakies kompletne ogórki.
|