Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#746
Stary 01.03.2011, 00:40
Dajcie spokoj,rywala trzeba szanowac ,ale znamy swoją sile i ten mecz mamy wygrac bez dwóch zdań.

A jako ze to pierwszy mecz po dlugiej zimowej przerwie my kibice powinnismy im zgotowac cieple przyjecie,w szczegolnosc Maorowi i spółce.

Podbeskiedzie napewno bedzie chcialo zrobic niespodzianke wiec dobrze ze Maaskant traktuje ten mecz powaznie.To tez nie sa jakies kompletne ogórki.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI