Tarann napisał(a):

W sumie szkoda ciągnąć temat ale skoro pytasz:
Że chujowy jest to mówić nie musi bo to żadna tajemnica. Ale zapytany kulturalnie powinien tak samo odpowiedzieć a nie silić się na jakieś złośliwości zwłaszcza że RM poza konferencją po 4;0 bezpośrednio do niego słowa w mediach nie powiedział. Co jest pewnym wyznacznikiem klasy. Jak to mówią nie masz nic mądrego do powiedzenia to milcz i się uśmiechaj. Jeśli już musiał mówić mógł kurtuazyjnie pochwalić i olać pytanie.
Co do klasy transferów to już chyba kpisz! Wywalił Bednarza i dostał wolną rękę. Jak wyszło każdy wie. Kasy razem z Bednarzem i później sam na pewno nie wydali mniej a to co mieli na stanie to troszkę inna bajka niż to co zastał RM.
|
Mało wiesz... A poza tym, to dostał też siatkę skautów? Czy Zdzisia i Csaplara ? A może miał sam między meczami jeździć do Rosji oglądać Genkowa? To chyba Ty kpisz. Skorża zrobił z drużyny zajmującej 8. miejsce, drużynę mistrzowską, odmienił Brożków, Zieńczuka, Marcelo, pokonał Barcelonę, Beitar, walczył jak równy z równym z Totenhamem, wreszcie zdobył dwa mistrzostwa i został zwolniony zostawiając drużynę na I. miejscu. Twoja Babcia z tym składem osiągnęła by to samo? Kurde... zdolną masz babcie, bardziej zdolną od Kasperczaka... Ale dla Ciebie jest "chujowy". Tak jak Łysy napisał -
piana, piana, piana.
Smok - cena 4 mln za Brożka, nigdy nie była jego faktyczną ceną. To były spekulacje prasowe przy okazji zainteresowania Anglików, którzy z własnej woli z Brożka zrezygnowali. Cenę za którą poszli zawdzięczają tylko sobie i swojemu podejściu do gry w E-klasie. Ale możesz to interpretować jak chcesz. Strasznie pokrętna logika - rozwój Brożków,Zienia = przypadek, spadek formy Pawła = Skorża.
Boguski do kontuzji był wyróżniającym się zawodnikiem, więc o czym Ty piszesz? Jakiej beznadziei ?