Wyświetl pojedynczy post
moce
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: KRAKOW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1189
Stary 28.02.2011, 23:28
biedny zaślepiony starzec o ograniczonym umyśle postanowił wylewać swoje żale i obrażać ludzi którzy nie są powiązani z pzpnowskim dziadostwem i próbują zrobić coś dobrego dla naszej piłki a atakujac B.Cupiała idiota pogrążył się całkowicie ale niestety pastuchy z pzpnu czują się bezkarni od tylu lat grają na nosie 40 milionowemu państwu dbając tylko o własne dupy minimalizując swoją odpowiedzialność za porażki i niepowodzenia najbardziej dołująca perspektywa jest taka że nie widać końca rządów latów piechniczków kręcin i tym podobnych łajz i nikt n ie pali sie do rozjebania tego dziadostwa warto też wspomnieć że taki wywiad i oczernianie zagranicznych trenerów czy działaczy przez wiceprezesa pzpn robi nam świetną reklamę i pokazuje gdzie dokładnie znajduje się Polska piłka w europie
"W tym burdelu, jakim jest polski futbol, nic mnie już nie dziwi"

Jan Tomaszewski
Odpowiedz cytując