|
biedny zaślepiony starzec o ograniczonym umyśle postanowił wylewać swoje żale i obrażać ludzi którzy nie są powiązani z pzpnowskim dziadostwem i próbują zrobić coś dobrego dla naszej piłki a atakujac B.Cupiała idiota pogrążył się całkowicie ale niestety pastuchy z pzpnu czują się bezkarni od tylu lat grają na nosie 40 milionowemu państwu dbając tylko o własne dupy minimalizując swoją odpowiedzialność za porażki i niepowodzenia najbardziej dołująca perspektywa jest taka że nie widać końca rządów latów piechniczków kręcin i tym podobnych łajz i nikt n ie pali sie do rozjebania tego dziadostwa warto też wspomnieć że taki wywiad i oczernianie zagranicznych trenerów czy działaczy przez wiceprezesa pzpn robi nam świetną reklamę i pokazuje gdzie dokładnie znajduje się Polska piłka w europie
 "W tym burdelu, jakim jest polski futbol, nic mnie już nie dziwi" 
Jan Tomaszewski
|