bunny napisał(a):

|
Nie jestem wyznawcą spiskowych teorii dziejów, ale to był jawny atak na Wisłę, żeby wywołać aferę, podgrzać atmosferę, namieszać w drużynie/klubie. Przecież cała liga się uzbroiła w obcokrajowców, a mała ilość Polaków w składach to problem nie tylko Wisły, ale także innych drużyn z ekstraklasy.
|
Tak , tylko że pan dziadek się przyjebał wtedy jak zobaczył dwóch Polaków w pierwszej 11.
btw...Widzą że dzięki Holendrom Wisła wkracza w inny świat w inną mentalność , innych to boli i szukają bolca do dupy.Ale to na pewno nie pierwsza i nie ostatnia jazda w tym sezonie nas czeka tego możemy być pewni.
