Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mr mojo
Member
Od: 09.2010
Offline
#
8613
28.02.2011, 23:02
Ze Stilicem i Arboleda jest jeden problem - za dlugo siedza w Polskiej lidze i nie opuscili jej przy okazji jakiejs lepszej oferty. Jest jeszcze nadzieja w tym pierwszym ale juz nie w polskiej lidze.
mr mojo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mr mojo
Znajdź inne posty napisane przez mr mojo