Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mr mojo
Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8613
Stary 28.02.2011, 23:02
Ze Stilicem i Arboleda jest jeden problem - za dlugo siedza w Polskiej lidze i nie opuscili jej przy okazji jakiejs lepszej oferty. Jest jeszcze nadzieja w tym pierwszym ale juz nie w polskiej lidze.
Odpowiedz cytując