Wyświetl pojedynczy post
bunny
Senior Member
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1183
Stary 28.02.2011, 23:01
Nie jestem wyznawcą spiskowych teorii dziejów, ale to był jawny atak na Wisłę, żeby wywołać aferę, podgrzać atmosferę, namieszać w drużynie/klubie. Przecież cała liga się uzbroiła w obcokrajowców, a mała ilość Polaków w składach to problem nie tylko Wisły, ale także innych drużyn z ekstraklasy.
WIELCY LUDZIE WIELKI KLUB - WIĘKSZY OD NAS TYLKO BÓG
Odpowiedz cytując