|
Nie jestem wyznawcą spiskowych teorii dziejów, ale to był jawny atak na Wisłę, żeby wywołać aferę, podgrzać atmosferę, namieszać w drużynie/klubie. Przecież cała liga się uzbroiła w obcokrajowców, a mała ilość Polaków w składach to problem nie tylko Wisły, ale także innych drużyn z ekstraklasy.
WIELCY LUDZIE WIELKI KLUB - WIĘKSZY OD NAS TYLKO BÓG
|