|
Kolejny pokaz "umiejętności" ludzi z PZPN.
Niech w końcu jakiś pajac się weźmie za system szkolenia, a nie biadoli, że w Polsce jest źle, bo obcokrajowcy grają. Jak w 40 milionowym kraju nie jesteśmy w stanie znaleźć 10 zawodników potrafiących kopnąć prosto piłkę, to co się dziwić, że jest jak jest.
|