Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1180
Stary 28.02.2011, 22:45
To, co powiedział Piechniczek jest doprawdy oburzające. Niech ten gość powie, co PZPN zrobił by nie było takiej sytuacji jak dzisiaj(chodzi mi o szkolenie młodzieży), a nie opowiadał bzdur o tym, że polskie kluby nie mogą sprowadzać zagranicznych piłkarzy. Jest wolny rynek i na tym on właśnie w piłce polega.
Odpowiedz cytując