|
To, co powiedział Piechniczek jest doprawdy oburzające. Niech ten gość powie, co PZPN zrobił by nie było takiej sytuacji jak dzisiaj(chodzi mi o szkolenie młodzieży), a nie opowiadał bzdur o tym, że polskie kluby nie mogą sprowadzać zagranicznych piłkarzy. Jest wolny rynek i na tym on właśnie w piłce polega.
|