Wyświetl pojedynczy post
Sylwek1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#742
Stary 28.02.2011, 22:42
Nie ma w tym meczu takej opcji jak remis czy porażka, tylko zwycięstwo,
byle by gra cieszyła oko, było mało nieporozumień i poprawić skuteczność.

Wie ktoś może jak to jest z finałem w tym roku jakie miasto/stadion