|
najciekawsze jest to, że ten leśny dziad jest w pzpn wiceprezesem ds. szkoleniowych, ciekawe jakie są jego sukcesy w tej materii? Bo mógłby zaproponować jakieś regulacje, wprowadzić nowe przepisy itp. a tak pieprzy coś o zmianach, ale tylko dlatego, że został o to zapytany. Stary pierdziel nic nie robił i było mu z tym wyjątkowo dobrze. Udzielając takiego wywiadu kompletnie się zbłaznił, trzymam kciuki za prawników Wisły, mam nadzieję że mu nie odpuszczą.
|