|
Kolego czytać chyba nie umiesz ! Nie wiedziałem jak wygląda kwestia w przemieszczaniu się pomiędzy poszczególnymi sektorami !! Bo nigdy nie byłem w takiej potrzebie, żeby przechodzić np z G1 na G2!. Już się tak nie wymądrzaj bo tyle, że nie zajmuje się swojego miejsca na G to wiem. Zawsze zajmowałem byle jakie miejsce z tymże w obrębie jednego sektora np G2 !
Zresztą to koniec z mojej strony jeżeli chodzi o ten temat. Może się ośmieszyłem nie wiedząc takiej podstawowej rzeczy, ale czy to ma takie wielkie znaczenie przy dopingowaniu drużyny?
Bo wciskanie ciemnot że nie wiedzialem , że zamuje się byle jakie miejsca to juz kpina. Cały czas podkreślałem, że chodzi mi o poszczególne sektory a nie miejsca/siedzenia. Tyle w tym temacie, bo nie chce mi się wykłócać.
|