Wyświetl pojedynczy post
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1178
Stary 28.02.2011, 22:20
Ten cały PZPN to wyjebać w powietrze nikt by za nimi nie tęsknił.

Ja nie wiem do czego ten Cały Dziadek dąży , ponieważ skąd mamy brać Polskich piłkarzy jak nie ma skąd ? a nawet jak jest to chcą kokosy z tą że umieją kopnąć prosto piłkę.

Tak jak Maaskant powiedział powinien się zajmować Polską piłką i coś robić z tą młodzieżą , powinny być jakieś zasady szkolenia , a tak to ani siu ani mru , najlepiej krytykować i mówić żeby kluby się za to same zabrały i jeszcze brać za to kasę.

Ale tylko na razie możemy mówić "Powinni" .
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując