Wyświetl pojedynczy post
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1177
Stary 28.02.2011, 22:06
Antoni chyba siedział za blisko kominka i coś mu zaszkodziło.

No bo jakże to? Najpierw płacz, gdzie to nasze juniory i wszystkie swojskie chłopaki. A chwilę później dodaje, że nawet prapraprawnuki nie powtórzą przywoływanych po raz n-ty sukcesów z przeszłości...

No więc co dalej? Inwestować w tą super zdolna, aczkolwiek ukrytą chyba gdzieś po lasach młodzież, czy też nie inwestować skoro zdaniem imć Piechniczka nie odniosą nigdy żadnych sukcesów?

Usunąć wreszcie tych betonowych dziadów i może sytuacja znormalnieje.
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując